اخبار تلگرام، کانال‌های تلگرام، و ترفندهای تلگرام

چرا تلگرام من کند شده است؟

علت کاهش سرعت تلگرام را بدانید

مسئله کاهش سرعت تلگرام و علت کند شدن آن حتما برای همه ما پیش آمده است که این کندی تلگرام به صورت لحظه ای و یا در طول شبانه روز مشاهده میشود. دیر وصل شدن یا ماندن در حالت connecting… و updating… ، باز نشدن گروهها و ندیدن پیامهای کانال ها از عوامل کاهش سرعت اتصال شما است که باید بررسی و رفع گردد.

راه حل کند شدن تلگرام چیست و چگونه این مشکل و رفع کنیم؟ شایع ترین علت کند بودن سرعت تلگرام و موبوگرام از اینترنت شما است، اگر از اینترنت همراه استفاده میکنید باید نوع اتصال خود را چک کنید در حالتی که بالای گوشی کنار آنتن اتصال های E و H باشد معمولا کند هستند و چاره ای دیگری نیست ولی در صورتی که +H و ۴G باشد یعنی سرعت نت شما خوب است و مشکل در جای دیگری است که با نکاتی که به شما میگوییم چک کنید تا مشکل شما حل شود.

معمولا در اتصال های وایفا و اینترنت کابلی این کاهش سرعت بسیار بیشتر است و اون هایی که از اینترنت دیتا استفاده میکنند کمتر با این مشکل مواجه میشوند که اکثر اوقات بخاطر IP های ایران است و در صورتی مشکل جهانی باشد حتما در توییترهای صفحه رسمی Telegram گزارش این اختلال منتشر میشود.

برای رفع سرعت پایین تلگرام ابتدا با یک برنامه عبور تحریم به تلگرام وصل شوید و اگر سرعت خوب بود پس مشکل از آی پی های ایران است ولی اگر باز هم کند بود مشکل از کشور نیست و ممکن است جهانی باشد یا گوشی شما عامل کندی باشد که با پاک کردن حافظه کش میتوانید این مشکل را حل کنید، حذف کش موبوگرام و تلگرامتان بسیار به شما کمک خواهد.

معمولا اونایی که از اتصال کم سرعت همانند E H برخوردار هستند در زمان های اوج شلوغی که ساعت ۹ تا ۱ شب هست به شدت با کاهش سرعت رو به رو میشوند که برای تقویت اگر وایفا داردید به آن متصل شوید.

برنامه ای برای بالا بردن سرعت تلگرام و حتی اینترنت وجود ندارد ولی شما اگر از گوشی های اندورید ۶ و ۷ استفاده میکنید میتوانید در تنظیمات دسترسی برنامه ها به نت را در حالت پس زمینه ببندید تا ترافیک بیخود مصرف نکنند و باعث کند شدن سرعت نشوند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.